
3-10 Days
ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΑΠΟ UK ΣΕ ΔΙΠΟΛΙΚΟ 3Α ΛΕΥΚΟΣ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-09106
2,95€
Ex Tax: 2,95€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΑΠΟ UK ΣΕ ΔΙΠΟΛΙΚΟ 3Α ΛΕΥΚΟΣ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Οχι/ No |
| Γενικές Πληροφορίες | Ασφάλεια: 3A BS1362/ Fuse: 3A BS1362 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 3A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20\200 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | kg |
| Μήκος | 5cm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 750W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 4.5cm |
| Συσκευασία | PVC Nylon Bag with Paper Card |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Υλικό Προϊόντος | ABS,copper |
| Ύψος | 5.5cm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
